Vertikalios Žaliuzės2020-08-17T10:46:20+00:00

Project Description

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės – ko gero, efektyviausia priemonė į patalpas patenkančios natūralios šviesos kontrolei. Jos tikros šviesos valdovės, kurios sutramdys visus nepageidaujamus spindulius. Klasikinis pasirinkimas uždengti stumdomas stiklo duris, didelius langus ar vitrinas, taip pat patalpų atskyrimui, trikampiams langams uždengti. Biuruose ir namų kambariuose, kuriuose dažnai dirbama kompiuteriu, siūloma integruoti vertikalias žaliuzes su audiniais, padengtais aliuminiu, perlamutru arba specialaus poliesterio atspindžio plėvele. Tokiu būdu dar labiau sustiprinsite apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių. Be to, vertikalios žaliuzės efektyviai sulaiko ir sugeria šilumą ir tokiu būdu sutaupysite. Žaliuzių juostas galima rinktis įvairias: lygias, perforuotas, skirtingų spalvų. Lietuvoje vertikalioms žaliuzėms dažniausiai naudojamos 127 mm ir 89 mm pločio tekstilinės juostos, tačiau rinktis reikėtų atsižvelgus į lango išmatavimus – nedidelių matmenų žaliuzė estetiškiau atrodys pagaminta iš siauresnių juostų. Asortimente taip pat gausu SCREEN audinių, pasižyminčių skirtingais vaizdo pralaidumo laipsniais. SCREEN audiniai leidžia išlaikyti patalpą šviesią bei neleidžia spinduliams patekti į vidų. Tokiu būdu eliminuojami įkyrūs atspindžiai kompiuterių ekranuose. Galite neblaškomi darbuotis ir tuo pačiu mėgautis vaizdu už lango! Vertikalių žaliuzių audinių asortimentas yra itin turtingas ir įvairus. Siekiant ypatingo efekto, galima derinti skirtingus juostų raštus ir skirtingo aukščio juostas.Vertikalių žaliuzių mechanizmo sistema lengvai motorizuojama, todėl galite rinktis ne tik rankinį bet ir automatinį valdymą. Vertikaliozs žaliuzės yra praktiškas sprendimas mėgstantiems dažnus pokyčius – norint atnaujinti kambario interjerą Jus tiesiog galite pasikeisti atsibodusį žaliuzių audinį. Nereikia viso gaminio keisti, tai leidžia sutaupyti.

Roletų rojus gali pasiūlyti ir itin patvarias plastikines 89 mm pločio, pagamintos iš aukštos kokybės PVC, kurios yra nedegios, nesideformuoja aukštoje temperatūroje, nebijo drėgmės, netraukia į save dulkių, į jas neįsigeria kvapai, lengvai valomos šluoste ir antistatinės. Jomis galima visiškai užtemdyti patalpas. Galima rinktis įvairias šių žaliuzių juosta: lygias, perforuotos, skirtingų spalvų. Šios žaliuzės idealiai tinka virtuvėms, vonios kambariams, baseinams, balkonams.
Vertikalias žaliuzes galite pasirinkti audinį nuo saulės ir karščio Glasgard, kurios ne tik apsaugos nuo saulės šviesos, bet ir sumažins patalpų kondicionavimo išlaidas. Unikali šių žaliuzių savybė iš lauko pusės nesimato, nes yra padengta veidrodinė, šviesą atspindinčia medžiaga. Tuo tarpu viduje užtraukus žaliuzes viskas matosi.

Tekstilinės vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės tai puikus sprendimas Jūsų biurui ar universalumą mėgstantiems namuose. Vertikalios žaliuzės pasižymi paprastumu ir patikimumu, todėl yra viena populiariausių langų dekoravimo priemonių visame pasaulyje. Jų konstrukcija leidžia pagaminti vientisą iki 3,5 m pločio žaliuzę. Vertikalios žaliuzės naudojamos įvairiausios paskirties patalpose. Jas galima pritaikyti įvairių formų (trikampiams, trapeciniams) mažiems ir itin dideliems langams, bei stiklinei sienai ar slankiojančioms durims. Taip pat šios žaliuzės itin dažnai naudojamos palėpėje esantiems langams, kurių viršutinė dalis nėra horizontali.

Kodėl verta rinktis vertikalias žaliuzes?

• Tinka nestandartinių formų langams.
• Nebrangus būdas uždengti labai didelius langus.
• Visiška šviesos patekimo į patalpas kontrolė.
• Vertikalių žaliuzių juostos pasisuka 360 laipsniu kampu.
• Plačios dizaino galimybės.
• Lengva priežiūra.
• Atsparios drėgmei ir dulkėms.
• Vertikalių žaliuzių platus spalvų ir raštų pasirinimas.
• Galima rinktis iš 89mm. arba 127mm. pločio juostų.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Pasirinktos audinio juostos, karnizas, valdymo mechanizmas, juostų pakabėlės ir svareliai.

Mechanizmo spalva

Valdymas

Grandinėle ir virvele arba elektriniu būdu (jungikliu,pulteliu ar telefonu).

Montavimas

Tvirtinasi laikikliai varžtais. Galima tvirtinti į lubas, ant sienos, lango konstrukcijų.

Maksimalus plotis

3,5 m.

Maksimalus aukštis

3 m.

Garantija

24men.

PVC vertikalios žaliuzės

PVC vertikalios žaliuzės pagamintos iš PVC. PVC – tai plastiko medžiaga su gera cheminio atsparumo savybėmis. Žema degumo klasė, atsparumas UV spinduliams. Tai ne tik kokybiška medžiaga, bet ir ekonomiška, ekologiška, panaudoti gaminiai gali būti perdirbami.

Kodėl verta rinktis PVC vertikalias žaliuzes?

• Turi antistatines savybes, netraukia dulkiu ir kitų nešvarumų.
• Didelis šilumos sulaikymas ir saulės atspindėjimas daugiau nei 80 %
• Visiška šviesos patekimo į patalpas kontrolė.
• Nėra svarelių ir sujungimo grandinėlės, tobulai laikosi vertikalioje padėtyje.
• Vertikalių žaliuzių juostos pasisuka 360 laipsniu kampu.
• Idealiai tinka dideliems langams ar vitrinoms.
• Lengva priežiūra.
• Atsparios drėgmei ir dulkėms.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Pasirinktos  pvc juostos, karnizas, valdymo mechanizmas.

Valdymas

Grandinėle ir virvele arba elektriniu būdu (jungikliu,pulteliu ar telefonu).

Montavimas

Tvirtinasi laikikliai varžtais. Galima tvirtinti į lubas, ant sienos, lango konstrukcijų.

Maksimalus plotis

6,0 m.

Maksimalus aukštis

5,0 m.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina Vertikalios žaliuzės, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 arba atvykite į  Roletų rojus saloną.

Video

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai