Vertikalios užuolaidos Allusion2020-04-06T15:12:29+00:00

Project Description

Naujiena! Vertikalios užuolaidos Allusion – unikalus pasirinkimas langų uždangų rinkoje! Du viename – dieninių užuolaidų ir vertikalių žaliuzių derinys. Pasižymi itin elegantiška ir prabangia išvaizda, o taip pat ir patogiu bei funkcionaliu valdymu. Šis gaminys atstoja dienines ir naktines užuolaidas, yra lyg optinė apgaulė, kadangi jos valdomos.Grandinėlės arba lazdeles pagalba galima pasukti ir palikti atidarytas ir bus dieninis audinys, aiškiai matomas vaizdas už lango, o uždarius bus naktinė užuolaida, nes audinys tiek iš lauko, tiek iš vidaus nebus permatomas. Vertikalios užuolaidos Allusion pranašesnės už paprastas užuolaidas, kadangi galima praskleisti ir praeiti , bet kurioje vietoje. Jums nereikės nustumti į šoną norint praeitį pro jas. Ypatingai patogu stumdomų langų konstrukcijoms. Šią sistemą lengva prižiūrėti, kadangi jos nusiima paprastai atskiromis juostomis. Galima pakeisti ar išplauti labiausiai išsitepusias juostas.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Pasirinktos audinio juostos, karnizas, valdymo mechanizmas.

Valdymas

Grandinėle, lazdele arba automatizuotu būdu (jungikliu,pulteliu ar telefonu).

Montavimas

Tvirtinasi laikikliai varžtais. Galima tvirtinti į lubas, ant sienos, lango konstrukcijų.

Maksimalus plotis

4 m.

Maksimalus aukštis

5 m.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina vertikalios užuolaidos Allusion, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 arba atvykite į  Roletų rojus saloną.

Gaminio video

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai