fbpx
Užuolaidos2023-04-15T16:47:08-02:00

Project Description

Roletų rojus užuolaidų salonas vadinasi MaDaliaM užuolaidos!

Užuolaidos gali tapti Jūsų interjero akcentu ir namų jaukumo šaltiniu. Norint namams suteikti gyvybingumo, žaismingumo ar rafinuotos prabangos, verta rinktis užuolaidas. Toks langų uždengimas atspindi kambario charakterį, suteikia erdvei daugiau patrauklumo ir patogumo. Užuolaidos šaltą namų interjerą paverčia šilta, miela, jaukia atmosfera. Suteikia patikimą apsaugą nuo saulės ir leidžia mėgautis privatumu. Pagrindinis užuolaidų aspektas – estetika. Užuolaidas dažniausiai pasirenka tie, kurie nori sukurti namams jaukumo ir subtilios prabangos. Jos pagyvina aplinka ir suvienija visas kambaryje esančias detales.
Renkantis užuolaidas nebijokite pasitikėkite savimi, savo stiliaus pojūčiu, nes tik Jus geriausiai žinote kokios aplinkos norite savo namuose, galbūt ramios ar kaip tik ryškios spalvos žaismo labiausiai trūksta interjere.
MaDaliaM užuolaidos savo salone gali pasiūlyti itin platų dieninių, tarpinių ir naktinių užuolaidų nuo šviesiausių iki visiškai užtamsinančiu blackout audinių pasirinkimą. Audiniai atkeliauja iš įvairių Europos šalių, nuo Lietuvos iki Ispanijos. Norint sukurti jaukų ir malonų interjerą namuose, geriausiai rinktis dienines ir naktines užuolaidas, kurios įgyvendina skirtingas funkcijas. Dieninės užuolaidos yra pasiūtos iš lengvo plonesnio ir permatomo audinio , suteikia patalpai jaukumo ir elegancijos. Tuo tarpu naktinės užuolaidos siuvamos iš tvirtesnio, tankesnio audinio, todėl labai gerai užtamsina patalpą ir nepraleidžia į kambarį šviesos.
Užuolaidos gali būti valdomos ranka, virvelėmis, specialia lazdele arba automatizuotu būtu pulteliu ar net balso komanda.

Kodėl verta rinktis MaDaliaM užuolaidas?

Su audinių pavyzdžiais atvykstame į Jūsų namus, biurą, ar bet kurio kito tipo erdvę, atliekame tikslius matavimus ir pasiūlome išsirinkti individualų, tinkamiausią, priimtiniausią Jūsų vietai labiausiai tinkantį variantą. Atliksime nuo karnizų tvirtinimo iki užuolaidų pakabinimo. Įgyvendiname reikalingus techninius sprendimus: sumontuojame tinkamus karnizus, pakabiname užuolaidas.

MaDaliaM užuolaidos gali pasiūlyti įvairius sieninius, lubinius elektrinius karnizus, užuolaidų aksesuarus.
Atliekame konsultaciją.
Audinių pavyzdžių atvežimą į vietą.
Pamatuojame, patariame.
Greitą ir kokybišką siuvimą.
Karnizų tvirtinimą.
Užuolaidų pakabinimą.

Dieninės užuolaidos
Tarpinės užuolaidos
Naktinės užuolaidos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai