Tinklelis rėmelis2020-08-17T10:52:14+00:00

Project Description

Vienas populiariausių apsauginių tinklelių tipų – tai tinklelis – rėmelis. Tinklelis rėmelis lengvas ir siauras rėmelis,dėl nesudėtingos savo konstrukcijos yra viena populiariausių, ekonomiškiausių apsaugos nuo vabzdžių priemonių. Tai lango angoje įmontuojamas specialus rėmelis su tinkleliu, tvirtinamas prie lango rėmo specialiais pasukamais laikikliais arba fiksuojamais magnetais. Tinklelių sistemas ir technologija garantuojame rėmelio konstrukcijos stabilumą ir maksimalų tinklelio įtempimą. Visi tinkleliai yra atsparūs drėgmei, šalčiui, karščiui, juos paprasta įdėti, esant reikalui, lengva nuimti, kai tinklelio nenorima palikti ant lango, pasibaigus vabzdžių ir žiedadulkių sezonui, juos galima lengvai nuimti ir sandėliuoti iki kitų metų. Rekomenduojame tinklelius žiemai nuimti. Roletų rojus gali pasiūlyti pasirinkti tinklelio audinį: standartinį tinklelį, antialerginį , „nematomą“, tinklelį diena-naktis ir metalinį tinklelį. Jeigu tinklelis rėmelis viena kraštinė didesnė už 1,4 m. dedama skersinis, tinkliukui prilaikyti nuo didesnio vėjo.
Antialerginis tinklelis – tankesnis ir pritaikytas alergiškiems žmonėms, sulaiko žiedadulkes.
Nematomas tinklelis – pagamintas iš anglies pluošto, žiūrint iš vidaus maksimaliai permatomas, visiškai neužtamsina patalpos, praleidžia daugiau saulės ir oro.
Aliuminis tinklelis – lankstus, atsparus plyšimui, padeda apsisaugoti nuo paukščio trankymosi snapu.
Tinklelis diena-naktis – audinys eina šviesiomis ir tamsiomis juostomis, panašiai į diena -naktis roletų audinį. Puikiai matomas, skirtas tose vietose kur reikia, kad matytųsi jog yra tinklelis. Ypač tinka aukštai gyvenantiems žmonėms, apsisaugoti nuo paukščio atsitrenkimo į langą.

Kodėl verta rinktis tinklelį rėmelį?

• Ekonomiški.
• Lengvas montavimas.
• Lengva nuimti ir uždėti.
• Galima rinktis tinklelio audinį.
• Pritvirtinus tinklelį, galite pilnai atidaryti langą.
• Tvirtai laikosi esant stipriam vėjui.
• Tinklelis gaminamas iš atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu.
• Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.
Užtikriną apsaugą nuo uodų, vabzdžių, tuopų, pienių ir kt. pūkų;

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Aliumininiai profiliai, plastikiniai jungiamieji kampukai, tinklelis, kabliukai.

Rėmelio spalva

Montavimas

Montuojami lango išorėje, ant lango rėmo.

Maksimalus plotis

2 m.

Maksimalus aukštis

2 m.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina Tinklelis rėmelis, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 arba atvykite į  Roletų rojus saloną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai