Tinklelis durys2020-08-17T11:00:37+00:00

Project Description

Tinklelis durys – patogiausia apsauginė priemonė nuo vabzdžių ir uodų balkono ar terasos durims. Itin patogus naudoti tose vietose, pro kurias dažnai vaikštoma, nes galima patogiai uždaryti iš bet kurios pusės ir nepraranda pirminės išvaizdos intensyviai varstant duris. Šis sprendimas yra idealus norintiems šiltuoju metų laiku gausiai vėdinti erdves ir viduje mėgautis šviežio oro gaiva. Tinklelį – duris patogu uždaryti iš bet kurios pusės. Konstrukcija tvirtinama varžtais į rėmą ar sieną. Į šio tipo konstrukciją gali būti dedamas paprastas arba antialerginis tinklelis, kuris apsaugo ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo alergijas sukeliančių žiedadulkių ir kitų nešvarumų. Uždarymo rankenos profilis padalina durų tinklelį į dvi dalis – viršutinę ir apatinę. Funkcijos efektyvumas ir bendra durų estetika išlieka nepakitusi net ir po ilgų intensyvaus varstymo metų. Tinklelį durys galite rinktis su skydu apačioje arba be jo. Skydas suteikia konstrukcijai dar daugiau stabilumo, taip pat patogu duris atidaryti švelniai pastumiant koja. Turintiems gyvūną galime pagaminti tinklelį durys su landa gyvūnams. Ypač patogu, nes nereikia pastoviai atidarinėti (įleisti, išleisti), gyvūnas pats galės laisvai praeiti pro duris, jam skirta specialia landa, o namai bus pilnai apsaugoti nuo nepageidaujamų vabzdžių.Yra S, M, L dydžio landos, priklausomai nuo Jusų gyvūno dydžio. Taip pat patogu, nes landa galima reguliuoti užraktu visomis padėtimis (galima iš vidaus užrakinti, kad gyvūnas neišeitų į lauką ar atvirkščiai iš lauko negalėtu įeiti į vidų.)
Roletų rojus gali pasiūlyti pasirinkti tinklelio audinį: standartinį tinklelį, antialerginį , „nematomą“, tinklelį diena-naktis ir metalinį tinklelį.
Antialerginis tinklelis – tankesnis ir pritaikytas alergiškiems žmonėms, sulaiko žiedadulkes.
Nematomas tinklelis – pagamintas iš anglios pluošto, žiūrint iš vidaus maksimaliai permatomas, visiškai neužtamsina patalpos, praleidžia daugiau saulės ir oro.
Aliuminis tinklelis – lankstus, atsparus plyšimui, padeda apsisaugoti nuo paukščio trankymosi snapu.
Tinklelis diena-naktis – audinys eina šviesiomis ir tamsiomis juostomis, panašiai į diena -naktis roletų audinį. Puikiai matomas, skirtas tose vietose kur reikia, kad matytųsi jog yra tinklelis. Ypač tinka aukštai gyvenantiems žmonėms, apsisaugoti nuo paukščio atsitrenkimo į langą.

Kodėl verta rinktis Tinklelį durys?

• Idealiai tinka durims, pro kurias dažnai vaikštoma.
• Tinka visų tipų lauko ir balkono durims.
• Galime pagaminti nestandartinės tinklelio durų formos (trapecinius ir pan.)
• Galima tinklelyje sumontuoti skydelį arba landa gyvūnams.
• Tinklelio konstrukcija gaminama iš aliuminio, todėl tinkleliai atsparūs korozijai ir ilgaamžiai.
• Lengvai pritaikomi įvairių matmenų durims
• Pritvirtinus tinklelį, galite pilnai atidaryti duris.
• Tvirtai laikosi esant stipriam vėjui.
• Šepetėliai konstrukcijos šonuose neleidžia net mažiausiam vabzdžiui patekti į patalpą.
• Tinklelis gaminamas iš atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu.
• Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu, todėl yra atsparūs korozijai.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Aliumininiai profiliai, plastikiniai jungiamieji kampukai, tinklelis, magnetinė juosta, dvi rankenėlės.

Rėmelio spalva

Montavimas

Montuojami lango išorėje, ant lango rėmo, sienos.

Maksimalus plotis

1,2 m.

Maksimalus aukštis

2,4 m.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina Tinklelis durys, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 arba atvykite į  Roletų rojus saloną.

Gaminio video

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai