Širmos2020-03-30T14:12:49+00:00

Project Description

Širmos – tai vienas populiariausių ir stilingiausių būdų uždengti didelius vitrininius langus, tai puikus sprendimas tiems, kurie nori sukurti jaukų ir šiuolaikišką interjerą. Langų uždengimo sistema sudaro viename profilyje atskiri bėgeliai ( jų gali buti net penki), kurie leidžio joms judėti. Širmos panašios į vertikalias žaliuzes, jeigu valdymas su virvele, valdomas širmos juostas galima slinkti nuo kraštų link centro arba visas viena kryptimi nukreipti į šoną. Skirtumas toks, kad širmos juostos yra gerokai platesnės, nei vertikalių žaliuzių, – jų plotis gali būti iki 1 m. Taip pat jos gali būti valdomos stumdomos ranka, lazdele arba elektriniu būtu. Širmos gali būti tos pačios arba net skirtingų medžiagų, o persidengdamos žaliuzių juostos sukuria žaismingą interjerą, bei užtikrina apsaugą nuo saulės spindulių. Ne retai tokio tipo žaliuzės pritaikomos sienoms dengti ar atskirti zonoms patalpoje, todėl dažnai pasitarnauja biuruose, siekiant padalinti dideles patalpas. Širmos turi ilgus vientisus bėgelių konstrukcijas, kurios gali uždengiti net iki 8 metrų pločio. Širmų audinių gausa padės Jums įgyvendinti net unikalias interjero idėjas. Širmos pagamintos pasižymi ilgaamžiškumu ir aukšta medžiagų kokybė.
• Mėgstantiems originalumą bei funkcionalumą.
• Jomis galima papuošti ne tik didelius langus, bet ir atskirti patalpų erdves.
• Gali būti valdomos virvele, lazdele, stumdomos ranka ar elektriniu būdu.
• Širmą galima sustumti į kairę, į dešinę arba į abi puses (kaip užuolaidas).
• Galimybė derinti ne tik skirtingus audinius, bet ir skirtingas spalvas.
• Galima uždengi iki 8 m. pločio.
• Lengva priežiūra.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Pasirinktos audinio juostos, profilis, valdymo mechanizmas.

Valdymas

Virvele, lazdele,  elektriniu budu (jungikliu,pulteliu ar telefonu).

Montavimas

Tvirtinasi laikikliai varztais. Galima tvirtinti į lubas, ant sienos, lango konstrukcijų.

Maksimalus plotis

8 m.

Maksimalus aukštis

Neribojamas.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina  mūsų prekės, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 arba atvykite į  Roletų rojus saloną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai