Romanetės2023-12-17T07:20:56+00:00

Project Description

Romanetės – tai romėniškos užuolaidos, kurios išsiskiria dailiai klostėmis krentančiu audiniu. Tai vienas elegantiškiausių langų dengimo būdų, akimirksniu suteikiančios kambariui jaukumo, individualumo ir kartu modernumo. Lango dekoras svarbus interjero akcentas, ryškios užuolaidos gali jį apsunkinti. Romanečių pasirinkimas interjere išlaikys harmoniją tarp ryškumo ir dizainų įvairumo. Romanetės neprilygstamas pasirinkimas ir klasikiniams interjerams. Užuolaidinis audinys keliamas į viršų dailiai sugula elegantiškomis klostėmis ir suteikia erdvei modernumo. Tai itin komfortiškas pasirinkimas nuo saulės – leiskite romanetės aukštį kartu su besileidžiančia saule. Romanetės ypač mėgstamos dėl savo plataus pritaikymo – joms siūti gali būti naudojami tiek lengvi dieninių, tiek tankūs naktinių užuolaidų. Pagal poreikį romanetės gali būti kombinuojamos su dieninėmis ar naktinėmis užuolaidomis, širmomis, roletais ar horizontaliomis žaliuzėmis, todėl platus šiuolaikiškų audinių pasirinkimas suteiks laisvę improvizuoti. Savo funkcionalumu ir praktiškumu, jos prilygsta roletams, nes naudojant specialų mechanizmą susikelia klostėmis į viršų. Pilnai sukėlus audinys palieka 20-30 cm virš lango angos arba tiesiog suklostuoja lange. Tai yra labai patogu, kai nesinori sumažinti erdvės patalpoje. Roletų rojaus siūloma mechanizmo sistema yra vienas pažangiausių tokio tipo mechanizmų. Jis yra unikalus dėl ritės su guoliu, kurie užtikrina, kad virvutė visada vyniotųsi tolygiai ir nesipintų, naujoviška, pasižymi nesunkiu montavimu bei kompaktišku dizainu. Plonas mechanizmas tvirtinamas prie nepastebimų laikilių, o virveles ir audinys lengvai prikabinamas ir norint nuimti atkabinamas. Mechanizmas lengvai automatizuojamas, todėl galima valdyti sistema pulteliu ar telefonu. Romanetės apačią galima dekoruoti pasirinkta bangele, kutukais, įvairiais aksesuarais.

Kodėl verta rinktis romanetes?

• Išskirtinė langų dekoro detalė.
• Romanetės gali puikiai atstoti dienines ir naktines užuolaidas.
• Galima rinktis iš dieninių ir naktinių audinių.
• Galima audinio apačią dekoruoti pasirinkta bangele.
• Lengvas montavimas ir valdymas.
• Patogus šviesos srauto reguliavimas.
• Didelis romanečių audinių ir spalvų pasirinkimas.
• Lengva priežiūra, romanetę lengva nuimti ir išskalbti.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Pasirinktas audinys, profilis, vytelės, žiedeliai, valdymo mechanizmas, tvirtinimo laikikliai.

Mechanizmo spalva

Valdymas

Grandinėle arba automatizuotu būdu (jungikliu,pulteliu ar telefonu).

Montavimas

Tvirtinasi laikikliai varžtais. Galima tvirtinti į lubas, ant sienos ant rėmo.

Maksimalus plotis

3,6 m.

Maksimalus aukštis

3,6 m.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina Romanetės, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 arba atvykite į  Roletų rojus saloną.

Gaminio video

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai