Roletai nuo saulės SCREEN2020-08-17T09:32:51+00:00

Project Description

Roletai nuo saulės SCREEN – optimali šviesos kontrolė. Ryški saulės šviesa – rimta kliūtis ne tik maloniam poilsiui namuose, bet ir komfortiškam darbui kompiuteriu biure. Tačiau ją įveikti nesunku. Specialūs langų apsaugai skirti audiniai SCREEN sulaiko net iki 95% saulės spindulių. Biuruose ir kitose patalpose, kuriose dirbama kompiuteriais, rekomenduojama montuoti specialiai tam pritaikytus roletus nuo saulės Screen. Išskirtinė Screen roletų ypatybė – tinklelio pavidalo audinys yra permatomas ir neužgožia vaizdo į lauką, tačiau puikiai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių ir iš išorės yra nepermatoma. Be to, šie roletai ne tik puikiai saugo patalpas nuo įšilimo, bet ir pritemdo akinančią saulės šviesą, nuima atspindžius nuo kompiuterių ir televizoriaus ekranų. Jie puikiai dera tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus pastatų interjero. Iš stiklo pluošto siūlų, padengtų PVC išaustas audinys efektyviai blokuoja nepageidaujamus saulės spindulius ir sumažina kaitrą. Be to, šviesa paskirstoma tolygiai. Jūsų patalpos lieka pakankamai šviesios, o baldai ir kilimai – apsaugoti nuo blukimo. SCREEN audiniai nestabdo oro cirkuliacijos, vasarą užtikrina žemesnę pastato vidaus temperatūrą. Moderni audinio gamybos technologija leidžia jums sutaupyti net iki 60 % patalpų kondicionavimui skirtos energijos. Audiniai yra elastingi, nedegūs, neturi polinkio blukti atsparūs ir drėgmei, ir aukštai temperatūrai. Todėl juos galite naudoti tiek pastato viduje, tiek išorėje. Dėl tvirtos gamybos medžiagos SCREEN audiniai yra itin patvarūs. Jie neblunka, neyra, išlaiko pradinę formą net ir nepalankiomis sąlygomis. Roletų rojaus siūlomus audinius galima drąsiai plauti šiltu vandeniu ir muilu, jei reikia, šepečiu. Roletai nuo saulės Screen pagaminti taip, kad atitiktų Europos Komisijos direktyvos 90/270 EEC saugos reikalavimus, kuriuose numatyta, kad darbo patalpose prie langų turi būti įrengtos atitinkamos priemonės, sumažinančios dienos šviesos intensyvumą ir apsaugančios patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių, tačiau netrukdančios vizualiniam kontaktui su išoriniu pasauliu.

Kodėl verta rinktis screen roletus?

• Sumažina patalpos įkaitimą nuo saulės.
• Užtikrina šviesos pralaidumą patalpoje.
• Pritemdo akinančią saulės šviesą, todėl akys nebijo šviesos.
• Iš patalpos pusės matomas vaizdas lauke;
• Apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano;
• Roletams nuo saulės SCREEN tinka visų tipų roletų mechanizmai.
Įdealiai tinka vonios, biuro, darbo kambariams.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Priklauso nuo pasirinktos sistemos. Kasetiniai roletai, klasikiniai roletai, roletai valdomi iš apačios į viršų, roletai stogo langams.

Mechanizmo spalva

Valdymas

Grandinėle, spyruokliniu mechanizmu, elektriniu budu (jungikliu, pulteliu ar telefonu).

Montavimas

Priklauso nuo pasirinktos sistemos.

Maksimalus roleto plotis

Priklauso nuo pasirinktos sistemos.

Maksimalus roleto aukštis

Priklauso nuo pasirinktos sistemos.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina screen roletai, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 arba atvykite į  Roletų rojus saloną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai