Klasikiniai Roletai2024-05-12T17:33:29+00:00

Project Description

Klasikiniai roletai (dar vadinami tradiciniai roletai, laisvai kabantys roletai arba paprasti roletai) yra praktiškas ir funkcionalus interjero sprendimas visų tipų langams. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti klasikinį interjerą ir jaukią atmosferą savo namuose, pasirūpinti patalpų apsauga nuo nepageidaujamos šviesos, bet ir siekiate sukurti savitą, jaukią atmosferą. Klasikiniai roletai puikiai dera skirtingose patalpose – nuo vaikų kambario iki vonios. Tradiciniai roletai puikiai tinka ne tik namuose, bet ir viešose įstaigose ar biuruose. Roletai išskiria tuo, jog jie gali būti gaminami iki 4 m. pločio, bet galima jungti du roletus į viena ir tada galima uždengti iki 7 m. pločio, todėl jie gali būti puikiu interjero akcentu, tokiais roletais galima uždengti vieną ar net kelis langus, pagyvinant namų erdvę. Ši sistema paprasta, bet labai universali, tinkama visų rūšių audiniams, tiek plonyčiams, tiek sunkiems gumuotiems ar natūralaus pluošto. Šie roletai gali būti be kasetės ir su kasete,montuojami į lango rėmą, nišą arba lubas. Klasikiniai roletai yra valdomi grandinėle, spyruokliniu mechanizmu arba elektriniu varikliu. Roletai tvirtinami laikikliais į lango rėmą, sieną arba lubas.

Naujiena

Automatika klasikiniams roletams sistema TOUCH & GO – tai kainos ir kokybės santykis, atveriantis galimybę įsigyti automatizuotus roletus už prieinamą kainą! Valdymo sistema išsiskiria savo paprastumu, tad gali naudotis kiekvienas, trokštantis komforto ir valdyti roletą vieno mygtuko paspaudimu. Nėra grandinėlių, todėl yra visiškai saugu vaikams. Sistema maitinama AA baterijomis, todėl nereikia instaliacijos laidų. Baterijos lengvai keičiasi, nereikia jokių papildomų įrankių.

Kodėl verta rinktis Klasikinius roletus?

• Lengvai pritaikomi visiems langams.
• Gali būti valdomi grandinėle, spyruokliniu mechanizmu, elektriniu valdymu (pulteliu, jungikliu, telefonu, touch & go sistema).
• Jei roletas valdomas grandinėlės pagalba, traukiant grandinėlę galima pakelti arba nuleisti medžiagą – roleto medžiagą galima sustabdyti bet kuriame aukštyje.
• Klasikinis roletas pasižymi savo paprastumu bei patikimumu, nepriekaištingai tarnauja ilgus metus.
• Galima naudoti ypač sunkius audinius.
• Galima uždengti iki 7 m. pločio.
• Ypač didelis audinių pasirinkimas.
• Roleto audinio apačią galima dekoruoti bangele.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Pasirinktas audinys, aliuminio vamzdis, kasetė už papildomą priemoką ,metaliniai arba plastikiniai laikikliai, valdymo mechanizmas, apatinis profilis.

Mechanizmo spalva

Valdymas

Grandinėle, spyruokliniu mechanizmu, elektriniu būdu (jungikliu,pulteliu, telefonu, , touch & go sistema).

Montavimas

Tvirtinasi laikikliai varžtais. Galima tvirtinti į rėmą ,į lubas, ant sienos.

Maksimalus roleto plotis

4 m., galima sujungti 3 roletus kartu  į vieną mechanizmą ir uždengti iki 7 m. pločio.

Maksimalus roleto aukštis

3,5 m.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina Klasikiniai roletai, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 ir atvyksime į vietą nemokamam matavimui.

Gaminių video

Atlikti darbai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai