Kasetiniai Roletai2024-05-04T17:14:37+00:00

Project Description

Kasetiniai roletai – itin praktiškas, modernūs ir šiuolaikiški roletai, tinkantys visų rūšių langams, padės apsisaugoti nuo nepageidaujamų saulės spindulių, smalsių praeivių žvilgsnių, o saulę atspindintys audiniai leis sumažinti patalpų kondicionavimo kaštus. Roletus lengvai priderinsite ir prie klasikinio, ir prie išskirtinio namų ar biuro interjero. Roletai su kasete – išskirtinis šių roletų bruožas – audinys susisuka į viršuje esančią kasetę, kuri paslepia ruloną ir suteikia estetiškesnę išvaizdą. Pasirinkę langų uždengimo formą – roletus, užtikrinsite efektyvų saulės valdymą bei patenkančios natūralios saulės kiekį namuose ar biure. Roletai lengvai pritaikomi skirtingose namų erdvėse prie lango pločio ar aukščio. „Roletų rojus“ gali pasiūlyti didelį roletams skirtingų audinių asortimentą: nuo švelnios baltos spalvos iki ryškiai raudono ar tamsiai mėlynos, juodos. Taip pat gausų ir skirtingų raštų šviesai pralaidžių, pusiau pralaidžių, visiškai saulės spindulių nepraleidžiančių audinių, šviesą atspindinčių, antibakterinių, stiklo pluošto siūlų, kurie padengti PVC. Stilingi roletai langams ypač gražiai atrodo tiek viduje, tiek išorėje. Roleto kasetė varžteliais pritvirtinama prie rėmo, o kreipiančiosios yra klijuojamos, todėl yra patogus pasirinkimas. Atverčiant lango varčią roleto audinys išlieka stabiliai prigludęs prie stiklo dėl specialių kreipiančiųjų.Langų roletai turi sklandžiai veikiantį valdymo mechanizmą, todėl audinį galima sustabdyti norimoje padėtyje.Kasetiniai roletai itin mėgstami ir dėl paprastos priežiūros. Audiniai beveik nekaupia dulkių, o atsiradusias dėmes lengva nuvalyti drėgna šluoste.

Kodėl verta rinktis Kasetinius roletus?

• Šie roletai gali būti naudojami visų tipų langams.
• Kasetiniai roletai tvirtinami prie stiklajuosčių, todėl nepažeidžiamas nei lango rėmas, nei sienos ar lubos.
• Atvėrus lango varčią, roleto audinys išlieka stabiliai prigludęs prie stiklo dėl specialių kreipiančiųjų.
• Kasetiniai roletai gaminami iš lengvai valomų, patvarių audinių.
• Galima pritaikyti mechanizmo spalva pagal lango rėmo spalvą.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Pasirinktas audinys, aliuminio vamzdis, kasetė, kreipiančiosios, valdymo mechanizmas, šoniniai dangteliai, apatinis profilis.

Mechanizmo spalva

Valdymas

Grandinėle, spyruokliniu mechanizmu, automatiniu  būdu (jungikliu,pulteliu ar telefonu).

Montavimas

Kasetė tvirtinama lango viršuje varžtaisi į lango rėmą. Kreipiančiosios klijuojasi šonuose.

Maksimalus roleto plotis

1,7m.

Maksimalus roleto aukštis

2,5 m.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina Kasetiniai roletai, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677  ir atvyksime į namus nemokamai.

Gaminių video

Atlikti darbai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai