Horizontalios aliumininės žaliuzės2020-07-05T08:52:55+00:00

Project Description

Horizontalios aliumininės žaliuzės – tai klasikos, praktiškumo ir funkcionalumo pavyzdys. Jos švelniai išsklaido ir sureguliuoja per langus sklindantį šviesos srautą. Žaliuzės – stilingas pasirinkimas tiks ne tik Jusų biurui, bet ir namams, niekuomet populiarumo neprarandantis langų uždengimo būdas. Jos suteiks solidumo ir elegancijos. Šio šviesos kontrolės sprendimo dėka, patogiai nukreipsite šviesą į patalpos centrą, lubas ar grindis. Tokios žaliuzės puikiai papildo interjerą, nereikalaudamos didelių investicijų. Spalvų spektras leis priderinti žaliuzes prie bet kokio klasikinio ar modernaus interjero stiliaus. Žaliuzės pasižymi itin efektyviomis saulės atspindėjimo bei šilumos sulaikymo funkcijomis. Aliuminis – itin lengva ir patvari gamybos medžiaga. Horizontalios žaliuzės yra atsparios drėgmei. Horizontalios žaliuzės plastikiniams langams gaminamos iš 16 mm., 25 mm., ir 50 mm. pločio aliumininių juostų, kurios yra padengtos antistatine ir neblunkančia dažų danga, todėl jos nenublunka dėl saulės spindulių poveikio, nerūdija, ypatingai tinka virtuvėje ir vonios kambaryje. Taigi, galite džiaugtis patogia langų uždanga metų metus. Žaliuzėmis uždengti langai leidžia apsisaugoti nuo smalsių kaimynų ar praeivių ir išsaugo privatumą. Jos neapsunkina interjero, neužima daug erdvės, nesugeria dulkių ir kvapų. Lengva priežiūra drėgnos šluostės pagalba. Tokia lango uždanga yra itin lengvai valdoma rankiniu (rankenėle, virvele ar grandinėle) arba elektriniu būdu. Horizontalios žaliuzės yra universalios ir lengvai pritaikomomis tiek plastikiniams, tiek mediniams ar aliuminiams langams. Horizontalias žaliuzes gaminame iš 16 mm, 25 mm, arba 50 mm pločio aliumininių juostų, siūlome platų spalvų pasirinkimą. Norintiems maksimalaus privatumo siūlome žaliuzių sistemą Private. Skirtingai nei įprastose horizontalių žaliuzių sistemose, čia nesimato lamelėse esančių skylučių, t. y. lamelės labiau persidengia viena su kita, todėl nuleidus žaliuzes, iš lauko pusės langas bus visiškai nepermatomas. Tai ypač aktualu patalpoms, esančioms pirmame aukšte.

Standartinės horizontalios aliumininės žaliuzės

Standartinės horizontalios žaliuzės galime pagaminti ne tik standartines laisvai kabančias ar prie stiklo montuojamos su šoniniais įtemtais valais, bet ir nestandartinės formos, trikampiams ir trapecijos langams.

Kodėl verta rinktis standartines aliuminines žaliuzes?

• Atidarius langą vėdinimui, žaliuzės palieka prigludusios prie stiklo, nes šonuose turi itemtus valus.
• Iš lauko sklindanti šviesa gali būti reguliuojama nepakeliant žaliuzių.
• Šios žaliuzės fiksuojamos pageidaujamame aukštyje.
• Žaliuzės neleidžia patalpai įkaisti.
• Aliuminio žaliuzės atsparios saulės spindulių poveikiui.
• Lengva priežiūra drėgnos šluostės pagalba.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Karnizas, pasirinktos juostelės, valdymo mechanizmas, sutvirtinimo kopėtėlės.

Valdymas

Grandinėle, virvele ir lazdele.

Montavimas

Tvirtinasi laikikliai varžtais. Galima tvirtinti į rėmą ,į lubas, ant sienos.

Maksimalus žaliuzės plotis

2,4 m.  ( ISO 2,0 m.)

Maksimalus žaliuzės aukštis

2,4 m.  ( ISO 2,2 m.)

Garantija

24men.

50 mm horizontalios aliumininės žaliuzės

Dideliems langams ir stikliniams fasadams uždengti siūlome 50 mm pločio aliumininių juostų žaliuzes, kurios pasižymi itin tvirta ilgaamže konstrukcija – jų viršutinis profilis pagamintas iš plieno. Šias žaliuzes galima pagaminti ir itin didelio dydžio, tačiau dėl nedidelio juostelių storio, sukeltos į viršų žaliuzės užims nedaug vietos ir neužgoš lango. Be to, plačioms žaliuzėms gali būti pritaikytas elektrinis valdymas, dėl kurio daug lengviau žaliuzes pakelti, nuleisti ir keisti juostų padėtį. Naujiena! Galime pasiūlyti ir belaidį varikli, kurio pagalba galėsite įsigyti net ir nepravedus elektros laidų.

Kodėl verta rinktis 50 mm. horizontalias aliumines žaliuzes?

• 50 mm. juostos pagamintos iš elastingo aliuminio, sulenkus grįžta į pradinę padėtį.
• Sukėlus visas žaliuzes į viršų pilnai, jos užima mažai vietos.
• Galima rinktis virvelines arba juostelines kopėtėles.
• Tinka visiems langams.
• Iš lauko sklindanti šviesa gali būti reguliuojama nepakeliant žaliuzių.
• Žaliuzės fiksuojamos pageidaujamame aukštyje.
• Atsparios saulės spindulių poveikiui.
• Lengva priežiūra drėgnos šluostės pagalba.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Karnizas, pasirinktos juostelės, valdymo mechanizmas, virvelinės arba juostelinės kopetėlės.

Valdymas

Virvele arba automatizuotu būdu (jungikliu, pulteliu ar telefonu).

Montavimas

Tvirtinasi laikikliai varžtais. Galima tvirtinti į rėmą, į lubas, ant sienos.

Maksimalus žaliuzės plotis

4 m.

Maksimalus žaliuzės aukštis

3,5 m.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina Horizontalios aliumininės žaliuzės, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 arba atvykite į  Roletų rojus saloną.

Gaminio video

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai