Visiskai Užtamsinantys “Blackout” roletai2020-08-17T09:54:42+00:00

Project Description

Visiškai užtamsinantys patalpą roletai dar vadinami Blackout, šviesai nepralaidūs roletai arba gumuoti roletai ypač populiarūs dėl savo neprilygstamos savybės visiškai užtamsinti langą. Audinys kasetiniuose roletuose beveik 100 % stabdo šviesos pralaidumą patalpos viduje, aklinai užtamsina patalpą. Išorinė Blackout roletų pusė yra padengta specialia daugiasluoksne neperšviečiama poliesterio danga, o jų vidinė pusė – Jūsų pasirinktos spalvos, galinti puikiai derėti prie sukurto interjero. Šie roletai – puikus pasirinkimas įrengiant miegamojo arba vaikų kambarį, jie taip pat puikiai tinka viešbučiams, konferencijų salėms, foto studijoms, biurams, žmonėms, kurie naktį dirbą, o miega dieną. Blackout audinys gerai apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių, kompiuterio ar televizoriaus ekrano. Iš patalpos vidaus užtraukus roletą nesimato vaizdo už lango, o iš lauko pusės 100 % apsaugo nuo praeivių ar kaimynų žvilgsnių. Yra audinių, kurių išorinė šių roletų pusė gali būti padengta ir specialia šilumą atspindinčia danga, kuri padeda išlaikyti optimaliausią kambario temperatūrą karštu metu laiku.Visiškai užtamsinantys audiniai tinka visų tipų roletų mechanizmams ir audinių įvairovė leidžia derinti šiuos roletus prie bet kokio stiliaus interjero.

Kodėl verta rinktis visiškai užtamsinančius blackout roletus?

• Gumuotas audinio sluoksnis visiškai stabdo šviesą.
• Ypač tinka miegamojo arba vaikų kambariams, taip pat viešbučiams, konferencijų salėms, foto studijoms, biurams, žmonėms, kurie naktį dirbą, o miega dieną.
• 100 % apsauga nuo praeivių ar kaimynų žvilgsnių.
• Tam tikri audiniai turi šilumą atspindinčią dangą, kuri sumažina patalpos įkaitimą.
• Tinka visų tipų roletų mechanizmams.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Priklauso nuo pasirinktos sistemos. Kasetiniai roletai, klasikiniai roletai, roletai valdomi iš apačios į viršų, roletai stogo langams.

Mechanizmo spalva

Valdymas

Grandinėle, spyruokliniu mechanizmu, elektriniu būdu (jungikliu,pulteliu ar telefonu).

Montavimas

Priklauso nuo pasirinktos sistemos.

Maksimalus roleto plotis

Priklauso nuo pasirinktos sistemos.

Maksimalus roleto aukštis

Priklauso nuo pasirinktos sistemos.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina  visiškai užtamsinantys blackout roletai, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 arba atvykite į  Roletų rojus saloną.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai