fbpx
Elektriniai Karnizai2023-04-01T18:49:08-02:00

Project Description

Jūsų namai yra daug daugiau negu tik vieta gyventi. Namai atspindi Jūsų asmenybę ir skonį. Parenkant užuolaidas į Jūsų vidaus interjerą, Jūs pridedate struktūrą, spalvą ir stilių. Užuolaidos –  nėra tik audinys, kuris apsaugo nuo saulės šviesos ar suteikia privatumo, jos gali tapti puikia interjerą papildančia detale. Užuolaidos gali suteikti erdvėms prabangos pojūtį ar atlikti savo funkciją ir išlikti neutralia detale. Nusprendę pasirinkti užuolaidas varomas varikliu Jūs pridedate kitą elementą – gražų, ramų ir kontroliuojamą užuolaidų judėjimą. Jei Jūs pasirenkate pilną automatizavimą, Jūs galite užprogramuoti savo užuolaidas, kad jos atsidarytų ir užsidarytų nustatytu laiku, suteikdamos Jūsų namams apsaugą nuo saulės visą dieną – net kai Jūsų nėra namuose. Automatiniai karnizai, moderni sistema, slankiojanti užuolaidas už Jus. Karnizai užtikrins, jog užuolaidų slankiojimas bus pakankamai tylus ir naudojamų audinių apsaugą nuo trinties.

Roletų rojaus siūlomi elektriniai karnizai pasižymi patentuotu varikliu, kuris turi unikalią laidų paslėpimo sistemą. Variklį galima montuoti tiek kairėje, tie dešinėje karnizo pusėje, turint pakankamai vietos galima montuoti ir virš karnizo į viršų. Užuolaidas galite slankioti išmaniojo namo sistema internetu, distancinio valdymo pulteliu, jungikliu, telefonu ar net balsu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai