fbpx
Apsauginės žaliuzės2023-04-01T19:02:57-02:00

Project Description

Apsauginės žaliuzės – modernus, funkcionalus, praktiškas, estetiškas ir patikimas eksterjero sprendimas. Jos teikia trigubą naudą – taupo šilumą, apsaugo nuo saulės ir kitų metereologinių reiškinių ir sumažina įsilaužimo tikimybę. Apsauginės žaliuzės puikiai apsaugo patalpas nuo smalsių praeivių žvilgsnių. Jas lengva pritaikyti įvairių išmatavimų erdvėms: langams, durims, garažo vartams ar netgi didelėms vitrinoms. Nepakeičiamą jos naudą įvertina tiek individualių namų, tiek komercinės ar pramoninės paskirties pastatų, garažų savininkai. Vienas iš pagrindinių apsauginių žaliuzių privalumų – visiškas patalpų užtemdymas iš išorės ir privatumo užtikrinimas. Modernios ir estetiškos žaliuzės užtikrina maksimalų langų uždengimą ir leidžia namuose jaustis komfortiškai. Be to, žaliuzės turi gerą garso izoliaciją ir padeda sulaikyti iš gatvės sklindantį triukšmą, mašinų variklių gausmą, šunų lojimą, praeivių pokalbius, todėl yra išmintingas sprendimas ir leidžia patalpose mėgautis tyla ir ramybe. Apsauginės žaliuzės yra skirtos pagerinti pastato energijos sąnaudų taupymą. Šaltuoju metų laiku jos gali gerokai sumažinti šilumos nuostolius ir padėti sutaupyti išlaidas už šildymą. Jos sulaiko net 25 % šilumos. Vasaros metu, kai šviečia saulė ir pakyla temperatūra sumažina vėsinimo kaštus, nes uždengus langus neleidžia prišilti ir įkaisti stiklui bei patalpai. Jos sulaiko 80 % saulės spindulių ir tai leidžia sutaupyti net 30 % elektros energijos. Apsauginių žaliuzių pagrindas – šarvas – gaminamas iš aliuminio profilio su poliuretano užpildu, kuris ne tik suteikia konstrukcijai tvirtumo, bet ir sumažina patalpos šilumos nuostolius, tai ypač aktualu šaltojo sezono metu. Apsauginės žaliuzės – apsauga nuo įsilaižimo, itin protingas sprendimas tiems, kurie gyvena ar turi įmonę atokiose vietose, kur išauga didesnė vagysčių grėsmė. Tam montuojamos specialios sklendės. Ši priemonė ypač efektyvi, jei yra derinama su specialia pastatų apsaugos sistema. Roletų rojus gali pasiūlyti trijų tipų žaliuzes: klasikines, integruotas lange ir integruotas sienoje.
Klasikinės apsauginės žaliuzės skirtos montuoti jau pastatytiems namų langams, durims, garažų vartams. Norintiems išsiskiriančio dizaino galimas ir ovalios formos kasetė, kuri fasadui suteikia puikią estetinę išvaizdą. Į šias dvi sistemas galima integruoti tinklelį nuo uodų, kuris apsaugos nuo uodų, bet nesumažins oro ir šviesos patekimo į vidaus patalpą. Pagal gaminio išmatavimus yra parenkamas šarvo juostos, kurios gali būti 39,41,55,77 mm.
Apsauginės žaliuzės integruotos lange skirtos montuoti naujai statomuose ar renovuojamuose namuose, nes montuojamos kartu su langais. Žaliuzių dėžė montuojama patalpos viduje, o žaliuzė nusileidžia lauke, todėl turi gerą šilumos izoliaciją. Tokia sistema tampa patraukiu sprendimu projektuojant fasado dizainą. Kreipiančiosios parenkamos pagal lango spalvą ir apsauginės žaliuzės tampa nematomomis. Taip pat galima integruoti tinklelį nuo uodų.
Apsauginės žaliuzės integruotos sienoje skirtos montuoti naujai statomuose ar renovuojamuose namuose. Jos integruotos į pastato fasadą. Viršuje paslėpta dėžė leidžia išvengti lango uždengimo, bei išsikišusios dėžės ant pastato fasado. Kreipiančiosios parenkamos pagal lango spalvą ir apsauginės žaliuzės tampa nematomomis. Taip pat galima integruoti tinklelį nuo uodų.
Valdymo mechanizmai:
• Rankinė pavara – traukiant virvę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę;

• Mechaninė pavara – sukant rankenėlę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę arba užfiksuojamas norimam aukštyje;

• Spyruoklinis mechanizmas naudojamas žaliuzių šarvui pakelti ir nuleisti rankomis. Uždarius žaliuzę, šarvas užrakinamas raktu. Spyna integruojama apatiniame šarvo profilyje;

• Elektrinė pavara skirta žaliuzėms automatiškai pakelti, naudojant klavišinius, raktinius jungiklius arba nuotolinį pultelį. Žaliuzes galima apjungti į grupes ir centralizuotai valdyti kelias arba keliasdešimt, vienu metu.

Apsauginės žaliuzės
39,41,55,77 mm. šarvo juostos pagamintos iš aukštos kokybės aliuminio lakštų, turinčių dviejų sluoksnių PU/PA dažų dangas, pasižyminčias dideliu atsparumu dilimui ir atmosferos poveikiui. Profilio ertmės pripildytos poliuretano užpildu, kuri užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją.Putų užpildas yra be freono, o dažai, naudojami gamyboje, be kadmio.
55 mm. šarvo juostos pagamintos iš aliumininio ekstrudinio – lietaus profilio, kurį rekomenduojama naudoti patalpose, kur ypatingai aktualus saugumas. Profiliai pasižymi ypač geromis atsparumo savybėmis. Profilio paviršius dažomas milteliniu būdu, kas suteikia atsparumą įbrėžimams ir atmosferos poveikiams.

Kodėl verta rinktis Apsaugines žaliuzes?

• Tinka namų langams, durims, terasoms, įvairioms nišoms, garažo vartams.
• Taupo energiją šildymui ir vėsinimui.
• Turi garso izoliacijos savybių.
• Integruotos žaliuzės atitinka 6 vėjo atsparumo klasę.
• Galima integruoti tinklelį nuo uodų.
• Apsaugo patalpą nuo vėjo, lietaus, tiesioginių saulės spindulių
• Pritvirtinus apsauginę žaliuzę, galite pilnai atidaryti langą.
• Gaminamos iš aliuminio.

Techniniai duomenys

Gaminio komplektacija

Šarvo profiliai, kasetė, valdymo mechanizmas, kreipiančiosios.

Žaliuzių spalva

Valdymas

Rankiniu, mechaniniu, spyruokliniu, elektriniu bųdu (jungikliu, pulteliu ar telefonu).

Montavimas

Prie lango rėmo, į nišą, ant sienos.

Maksimalus žaliuzės plotis

6,2 m.

Maksimalus žaliuzės aukštis

5 m.

Garantija

24men.

Jeigu Jus domina Apsauginės žaliuzės, susisiekite su mumis ir gaukite tikslų pasiūlymą. Siųskite el. užklausą, skambinkite tel. +370 66163677 arba atvykite į  Roletų rojus saloną.

Matavimo instrukcija

Gaminio video

Atlikti darbai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Gerai